خیابان روسیه تحریم ها لغو تحریم اخبار بین الملل

خیابان: روسیه تحریم ها لغو تحریم اخبار بین الملل

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات عالی ترین عملکرد را داشتیم ولی بازهم از ما انتقاد می‌شود/ یوونتوس هم مثل ما موفق به گلزنی نشد ، برانکو

به گزارش ایلنا، برانکو ایوانکوویچ در حاشیه تمرین امروز در جمع خبرنگاران در خصوص دیدار با نسف قارشی اظهار داشت: خیلی خوشحالم از نتیجه بازی و با همان عملکرد بازیک

عالی ترین عملکرد را داشتیم ولی بازهم از ما انتقاد می‌شود/ یوونتوس هم مثل ما موفق به گلزنی نشد ، برانکو

برانکو: عالی ترین عملکرد را داشتیم ولی بازهم از ما انتقاد می شود/ یوونتوس هم مثل ما موفق به گلزنی نشد

عبارات مهم : انتقاد

سرمربی پرسپولیس عقیده دارد عملکرد تیمش نسبت به سال گذشته بهتر شده است هست.

به گزارش ایلنا، برانکو ایوانکوویچ در حاشیه تمرین امروز در جمع خبرنگاران در خصوص دیدار با نسف قارشی اظهار داشت: خیلی خوشحالم از نتیجه بازی و با همان عملکرد بازیکنانمان که انتظار داشتیم و تاکتیک و نظمی که داشتیم نتیجه گرفتیم. شاید در تلویزیون این مورد خیلی به نظر نمی آمد ولی بازی خیلی سنگنین و فیزیکی بود و بازیکنان دلیری زیادی از خودشان به نمایش گذاشتند. دیدید که عملا نسف قارشی شانسی جهت گل نداشت. در آمار هم ما 14 شوت به سمت دروازه داشتیم و آنها 2 تا. بااهمیت ترین اتفاق افزایش ما به مرحله بعد بود. می دانم انتقاداتی از ما وجود دارد و حق هم هستند ولی امسال در لیگ تقریبا قهرمان شدیم و از آسیا هم افزایش کردیم ولی سال گذشته در موقعیت مشابه 6 امتیاز داشتیم و به فکر نتیجه بازی نهایی بودیم. تبریک می گویم به بازیکنانم بابت تمام نتیجه های امسال.

وی در مورد اینکه ترجیح می دهد با الاهلی روبرو شود یا الجزیره گفت: دیروز الاهلی را دیدم، آنها تیم متفاوتی نسبت به گذشته هستند که سوما، لئوناردو و چند بازیکن دیگرش را ندارد ولی هنوز کیفیت بالایی دارد. در کل مهم نیست با چه تیمی بازی می کنیم و باید آماده بردن هر تیمی باشیم. الجزیره و الاهلی هر کدام نقاط ضعف و قوت خودشان را دارند و مهم این است که ما چطور عمل می کنیم.

عالی ترین عملکرد را داشتیم ولی بازهم از ما انتقاد می‌شود/ یوونتوس هم مثل ما موفق به گلزنی نشد ، برانکو

سرمربی پرسپولیس در مورد بحث میزبانی در صورت تقابل با الاهلی گفت: اگر با الاهلی بیافتیم میزبانی خودمان را ما و میزبانی حریف را الاهلی مشخص می کند.

برانکو در مورد اینکه گفته می شود پرسپولیس دچار افت شده است و مثل سابق با کیفیت بازی نمی کند و سخت تر گل می زند عنوان کرد: بله، ما گل نزدیم ولی یوونتوس هم شب گذشته موفق نشد گل بزند. برابر سایپا ما 80 درصد مالکیت توپ داشتیم و 24 شوت به دروازه زدیم و 2 بار تیر دروازه را لرزاندیم و 7 موقعیت خطرناک داشتیم و داور هم مارا نابود کرد ولی انگار این پرسشها مهم نیست. موثر ترین تیم در لیگ هستیم و کمترین گل خورده را داریم، از این چطور می شود انتقاد کرد؟ انتقادات هر لحظه خوب است ولی هرگز پرسپولیس مثل امسال نتیجه نگرفته است و با وجود محدودیت ها و محرومیت ها و غلط های داوری چنین آماری داشتیم. هر لحظه انتقاد است و اگر 3-0 هم ببریم می گویند آیا 5-0 نبردیم.

به گزارش ایلنا، برانکو ایوانکوویچ در حاشیه تمرین امروز در جمع خبرنگاران در خصوص دیدار با نسف قارشی اظهار داشت: خیلی خوشحالم از نتیجه بازی و با همان عملکرد بازیک

وی در مورد تقابل با پدیده گفت: پدیده جهت فرار از خطر سقوط می جنگد و ما هم یک امتیاز می خواهیم قهرمان شویم. ما در بازی رفت با پدیده نتیجه صفر – صفر بدست آوردیم و این تیم تا پیش از کسر 6 امتیاز بالای جدول بود و تیم به شدت قابل احترامی است ولی جهت قهرمانی نیاز به امتیاز داریم.

سرمربی پرسپولیس در مورد عملکرد ضعیف منشا در این فصل گفت: انتظار ما از منشا این است که روز به روز بهتر شود. البته او مهاجم است و مهاجم ها هر لحظه سختى ها و آسانى ها دارند و باید دید تا آخر فصل چطور می شود.

برانکو در مورد صحبت از احتمال بازگشت سرتن چوک و اینکه گفته می شود از وقت رفتنش پرسپولیس مسئله تاکتیکی دارد گفت: بعد می گویید من کاره ای نیستم؟ زمانی که آندره رفت می گفتید چوک خوب نیست و الان که چوک رفته خوب شده است است.

عالی ترین عملکرد را داشتیم ولی بازهم از ما انتقاد می‌شود/ یوونتوس هم مثل ما موفق به گلزنی نشد ، برانکو

وی در آخر با اشاره به خبر شکایت پرسپولیس از پدر سردار آزمون عنوان کرد: اطلاعی از این عنوان ندارم.

واژه های کلیدی: انتقاد | برانکو | پرسپولیس | برانکو ایوانکوویچ | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs